Vyberte měnu:

Alchymie tvoření života

Alchymisté hledali kámen mudrců, který se snažili hledat ve spojování vnějších chemických sloučenin. Netušili, že skutečná alchymie leží v našem nitru.

Tam je potřeba umět používat, míchat a vytvářet nové sloučeniny, které vedou k nalezení kamene mudrců – pochopení věčného života a schopnosti tvoření života.

Život je tvoření a neustálé plynutí událostí. Je to alchymistický proces našich polaritních myšlenek, pocitů, konání, víry, poznání, vědomí a nevědomí, skrz které je tvořena naše realita.

Jak a čím si tvoříme svůj osud? Jak se stát jeho vědomým tvůrcem?

Čtení knihy vás může inspirovat k důvěře a objevení své vlastní síly uvnitř sebe sama, zviditelněním univerzálních zákonů, které jsou platné v jakékoliv době…

Vaše zkušenosti s knihou Alchymie tvoření života

 1. Lenka K. napsal:

  Milá Neli, děkuji Tobě a Tvému týmu za krásnou a hlubokou knihu, kterou vnímám jako nadčasovou. Je napsaná s velkým soucítěním, láskou a pokorou. A cítím z ní klid.
  Věnovala jsem několik knih jako vánoční dárek svým blízkým a přátelům, už mám hezké reakce, že se kniha líbila, zaujala nebo pomohla. Děkuji. A těším se na další Tvé knihy.
  S láskou Lenka K.

 2. M F napsal:

  Velmi zdařilá kniha po všech stránkách, kde je na nemnoha stránkách shrnuto to podstatné a jistě je dobré se ke knize vracet!!!! Vše je napsáno velmi jemných slohem, který je autorce vlastní i při výkladu karet. Rozhodně knihu doporučuji a byla jsem ráda, že jsem si ji mohla včas obstarat, nebot´ nevyšla velkým nákladem. Přeji krásné dny MF..

 3. Jitka M napsal:

  Krásná a silná kniha. Tvá slova a příběhy jsou pro mne uvědomující, uzdravující a do hloubky pracující. Při každé kapitole přichází hluboký ponor a velké uvědomění – znovuzrození… Tato kniha má pro mě velkou hloubku a ještě hlubší význam. Obdivuji a miluji prožitkové čtení s přesahem. Děkuji ti za vše. V Lásce, Jitka M.

 4. Dana L napsal:

  Je to nádherná kniha, plná lásky a uvědomění, moje nyní novodobá bible a zvláště posilující pro současnou situaci. Vesmír a paní Petra Nel nám tyto poznatky zasílá v pravou chvíli k uvědomění nás všech na naší krásné planetě Zemi. Děkuji.
  S láskou Dana L.

 5. Blanka K. napsal:

  Děkuji za krásnou knihu, přesně se mnou rezonuje je to pohlazení pro duše a krásně mi rozvíjí uvědomění . Je to jako rukověť pro dnešní dobu. S úctou Blanka K.

Vyber měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro