Alchymie tvoření života – dotisk

(Hodnocení: 9)

197,00  (včetně DPH)

Při objednávce nad 1300 Kč je dopravné a balné ZDARMA.

Alchymisté hledali kámen mudrců, který se snažili hledat ve spojování vnějších chemických sloučenin. Netušili, že skutečná alchymie leží v našem nitru.

Tam je potřeba umět používat, míchat a vytvářet nové sloučeniny, které vedou k nalezení kamene mudrců – pochopení věčného života a schopnosti tvoření života.

Život je tvoření a neustálé plynutí událostí. Je to alchymistický proces našich polaritních myšlenek, pocitů, konání, víry, poznání, vědomí a nevědomí, skrz které je tvořena naše realita.

Jak a čím si tvoříme svůj osud? Jak se stát jeho vědomým tvůrcem?

Čtení knihy vás může inspirovat k důvěře a objevení své vlastní síly uvnitř sebe sama, zviditelněním univerzálních zákonů, které jsou platné v jakékoliv době…

Při objednávce nad 1300 Kč je dopravné a balné ZDARMA.

Dostupnost: Skladem

Kategorie: Štítek:

Moji milí čtenáři,

do rukou se vám dostává kniha, kterou jsem napsala v době, kdy se lidstvo dostalo do bodu zlomu. Společenské proměny zasáhly v roce 2020 všechny. Nejistota, pochybnosti a stále měnící se okolnosti, vytvořily nepříjemnou atmosféru strachu. Posláním této knihy je podpořit a inspirovat člověka k důvěře a objevení své vlastní síly uvnitř sebe sama, zviditelněním univerzálních zákonů, které jsou platné v jakékoliv době. Jejím poselstvím je přinést jistotu a důvěru v nejistých časech. Život je tvoření a neustálé plynutí událostí. Je to alchymistický proces našich polaritních myšlenek, pocitů, konání, víry, poznání, vědomí a nevědomí, skrz které je tvořena naše realita.

Proto jsem se v knize zaměřila na různá témata, která by se dala nazvat alchymistickými prvky života. Navzájem se doplňují, spolupracují a tvoří. Když porozumíme jejich esenci a tomu, jak fungují, a jak s nimi můžeme pracovat, tak pochopíme, jak zacházet se životem samotným, a jak se stát jeho vědomým tvůrcem.

Má mysl funguje v obrazech a symbolech, které vkládám do psaní. Je to mé poznání, a proto si ponechte pouze to, co s vámi rezonuje, a vše ostatní odložte. Přisvojte si jen to, co vám přináší impulz, inspiraci a pozvednutí ke svému Duchu. Tato malá kniha byla psána pro podporu, pomoc, pohlazení lidského bytí, které ne vždy je úplně jednoduché. Je napsána tak, aby čtenář mohl lépe pochopit sám sebe a být k sobě laskavější a věděl, že není oddělen od něčeho většího, co nás přesahuje. Otevřete svou mysl, vnímejte srdcem a věřte, že vše ostatní se uděje. Nechte na sebe působit pochopení, prožitek a dejte si čas na usazení informací. Nemusíte všemu hned rozumět, jestli je to v souladu s vaší cestou, jednou dojdete procítěním k pochopení. Božskou přirozenost nemůžete myslí uchopit, Božskou přirozenost v sobě můžete jen prožít.

S láskou Petra Nel

Obsah knihy:

 1. Ženský a mužský princip
 2. Otevřená a zavřená mysl
 3. Zázraky
 4. Ego
 5. Přirozenost lidská a božská uvnitř nás
 6. Touha a Láska
 7. Vyšší vědomí
 8. Podpora
 9. Důvěra k životu
 10. Vyučování k bezpodmínečné Lásce
 11. Síla uvědomění
 12. Nikdy nejsme sami
 13. Vděčnost
 14. Tajemství tvoření
 15. Přijmutí vlastního osudu
 16. Lze rozpustit karmu?
 17. Co je to temnota?
 18. Příběh ze života
 19. Před Mistrem buďme prázdní jako džbán
 20. Prožitek Lásky
 21. Adventní a vánoční čas
 22. Modlitba ke hvězdám

 

Hmotnost 0.204 kg
Rozměry 11.7 × 1.2 × 17.9 cm

9 recenzí Alchymie tvoření života – dotisk

 1. Blanka K.

  Děkuji za krásnou knihu, přesně se mnou rezonuje je to pohlazení pro duše a krásně mi rozvíjí uvědomění . Je to jako rukověť pro dnešní dobu. S úctou Blanka K.

 2. Dana L

  Je to nádherná kniha, plná lásky a uvědomění, moje nyní novodobá bible a zvláště posilující pro současnou situaci. Vesmír a paní Petra Nel nám tyto poznatky zasílá v pravou chvíli k uvědomění nás všech na naší krásné planetě Zemi. Děkuji.
  S láskou Dana L.

 3. Jitka M

  Krásná a silná kniha. Tvá slova a příběhy jsou pro mne uvědomující, uzdravující a do hloubky pracující. Při každé kapitole přichází hluboký ponor a velké uvědomění – znovuzrození… Tato kniha má pro mě velkou hloubku a ještě hlubší význam. Obdivuji a miluji prožitkové čtení s přesahem. Děkuji ti za vše. V Lásce, Jitka M.

 4. M F

  Velmi zdařilá kniha po všech stránkách, kde je na nemnoha stránkách shrnuto to podstatné a jistě je dobré se ke knize vracet!!!! Vše je napsáno velmi jemných slohem, který je autorce vlastní i při výkladu karet. Rozhodně knihu doporučuji a byla jsem ráda, že jsem si ji mohla včas obstarat, nebot´ nevyšla velkým nákladem. Přeji krásné dny MF..

 5. Lenka K.

  Milá Neli, děkuji Tobě a Tvému týmu za krásnou a hlubokou knihu, kterou vnímám jako nadčasovou. Je napsaná s velkým soucítěním, láskou a pokorou. A cítím z ní klid.
  Věnovala jsem několik knih jako vánoční dárek svým blízkým a přátelům, už mám hezké reakce, že se kniha líbila, zaujala nebo pomohla. Děkuji. A těším se na další Tvé knihy.
  S láskou Lenka K.

 6. Iveta P.

  Knihu určitě doporučuji všem, je v ní shrnuta podstata našeho žití tady na zemi. Sama už znám spousty univerzálních zákonů, které jsou v knížce moc hezky popsány, a proto knihu mám stále sebou v kabelce. Protože když nechápu co se kolem děje anebo proč. Tak mi ty zákony knížka okamžitě připomene, stačí ji jen otevřít a číst. Vždy je tam odpověď, funguje to skvěle. Moc děkuji. S láskou Iveta P.

 7. Markéta

  Milá Nel,
  Děkuji za nádhernou knihu. Kniha uceleně a velmi srozumitelně promlouvá k naší vnitřní moudrosti. I když znám tvé učení a semináře, přicházeli hlubší uvědomění a procítění těchto pravd. Při čtení jsem vnímala, jak sestupuje velmi léčivá energie a všeobjímající láska, která zaplavovala mé srdce hřejivým pocitem lásky. Slzy dojetí provázely čtení každé kapitoly, tak hluboce jsi oslovovala mou Duši a Ducha. Kniha je opravdu požehnaná, naplněná silou světla, lásky, a zároveň uklidňujícím balzámem smíru a božího klidu. Vracím se k ní opakovaně pokud potřebuji pozvednout vibrace:-)
  S vděčností a láskou,
  Markéta Özcan

 8. Hana M.

  Milá Sluneční paní, děkuji za paprsek světla, který jste mi poslala prostřednictvím knihy „Alchymie tvoření života“. Váš paprsek mě zahřál u srdíčka, pohladil po Duši, dodal energii tělu i mysli. Prozářil mysl i tělo, takže se mi na tvář vrátil úsměv a v Duši zavládl klid. Blažený pocit. Našla jsem v ní moudrost, lásku i požehnaní. Ještě jednou děkuji a taky Vám přeji požehnané dny. S láskou a úctou Hana M.

 9. Blažena H.

  Milá paní Petro, chtěla jsem Vám poděkovat za vaši úžasnou knihu- obdarovala jsem všechny blízké a mám poděkovat i za ně – jste skvělá a my z Vás čerpáme. Blažena

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vyber měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro