Předprodej knihy.

1. vydání knihy Vyprodáno: Expedice objednávek po 20.11.2020.
Změna množství v realizovaných objednávkách již není možná.

Dotisk knihy: Expedice objednávek od 11.12.2020

Odeslání posledních objednávek v tomto roce do 15.12.2020

Alchymie tvoření života – dotisk

(Hodnocení: 1)

197,00  (včetně DPH)

Při objednávce 10ks a více je dopravné a balné ZDARMA.

Alchymisté hledali kámen mudrců, který se snažili hledat ve spojování vnějších chemických sloučenin. Netušili, že skutečná alchymie leží v našem nitru.

Tam je potřeba umět používat, míchat a vytvářet nové sloučeniny, které vedou k nalezení kamene mudrců – pochopení věčného života a schopnosti tvoření života.

Život je tvoření a neustálé plynutí událostí. Je to alchymistický proces našich polaritních myšlenek, pocitů, konání, víry, poznání, vědomí a nevědomí, skrz které je tvořena naše realita.

Jak a čím si tvoříme svůj osud? Jak se stát jeho vědomým tvůrcem?

Čtení knihy vás může inspirovat k důvěře a objevení své vlastní síly uvnitř sebe sama, zviditelněním univerzálních zákonů, které jsou platné v jakékoliv době…

Při objednávce 10ks a více je dopravné a balné ZDARMA.

Dostupnost: Skladem

Kategorie:

Moji milí čtenáři,

do rukou se vám dostává kniha, kterou jsem napsala v době, kdy se lidstvo dostalo do bodu zlomu. Společenské proměny zasáhly v roce 2020 všechny. Nejistota, pochybnosti a stále měnící se okolnosti, vytvořily nepříjemnou atmosféru strachu. Posláním této knihy je podpořit a inspirovat člověka k důvěře a objevení své vlastní síly uvnitř sebe sama, zviditelněním univerzálních zákonů, které jsou platné v jakékoliv době. Jejím poselstvím je přinést jistotu a důvěru v nejistých časech. Život je tvoření a neustálé plynutí událostí. Je to alchymistický proces našich polaritních myšlenek, pocitů, konání, víry, poznání, vědomí a nevědomí, skrz které je tvořena naše realita.

Proto jsem se v knize zaměřila na různá témata, která by se dala nazvat alchymistickými prvky života. Navzájem se doplňují, spolupracují a tvoří. Když porozumíme jejich esenci a tomu, jak fungují, a jak s nimi můžeme pracovat, tak pochopíme, jak zacházet se životem samotným, a jak se stát jeho vědomým tvůrcem.

Má mysl funguje v obrazech a symbolech, které vkládám do psaní. Je to mé poznání, a proto si ponechte pouze to, co s vámi rezonuje, a vše ostatní odložte. Přisvojte si jen to, co vám přináší impulz, inspiraci a pozvednutí ke svému Duchu. Tato malá kniha byla psána pro podporu, pomoc, pohlazení lidského bytí, které ne vždy je úplně jednoduché. Je napsána tak, aby čtenář mohl lépe pochopit sám sebe a být k sobě laskavější a věděl, že není oddělen od něčeho většího, co nás přesahuje. Otevřete svou mysl, vnímejte srdcem a věřte, že vše ostatní se uděje. Nechte na sebe působit pochopení, prožitek a dejte si čas na usazení informací. Nemusíte všemu hned rozumět, jestli je to v souladu s vaší cestou, jednou dojdete procítěním k pochopení. Božskou přirozenost nemůžete myslí uchopit, Božskou přirozenost v sobě můžete jen prožít.

S láskou Petra Nel

Obsah knihy:

 1. Ženský a mužský princip
 2. Otevřená a zavřená mysl
 3. Zázraky
 4. Ego
 5. Přirozenost lidská a božská uvnitř nás
 6. Touha a Láska
 7. Vyšší vědomí
 8. Podpora
 9. Důvěra k životu
 10. Vyučování k bezpodmínečné Lásce
 11. Síla uvědomění
 12. Nikdy nejsme sami
 13. Vděčnost
 14. Tajemství tvoření
 15. Přijmutí vlastního osudu
 16. Lze rozpustit karmu?
 17. Co je to temnota?
 18. Příběh ze života
 19. Před Mistrem buďme prázdní jako džbán
 20. Prožitek Lásky
 21. Adventní a vánoční čas
 22. Modlitba ke hvězdám

 

Hmotnost 0.204 kg
Rozměry 11.7 × 18 cm

1 recenze Alchymie tvoření života – dotisk

 1. Blanka K.

  Děkuji za krásnou knihu, přesně se mnou rezonuje je to pohlazení pro duše a krásně mi rozvíjí uvědomění . Je to jako rukověť pro dnešní dobu. S úctou Blanka K.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vyber měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro