Sale!

Skryté životní cykly – kniha s podpisem autorky

(Hodnocení: 1)

287,00  260,00  (včetně DPH)

Při objednávce nad 1300 Kč je dopravné a balné ZDARMA.

Proč se mi to děje? Mohu s tím něco udělat? Kdy mě potká štěstí? Kam jako lidstvo směřujeme?

Při mé 15leté praxi se s těmito otázkami u mých klientů často setkávám. Často vidím, že lidé nemají povědomí o tom, že si procházíme dle našeho věku určitými cykly zkoušek, příležitostí, štěstí, osvobozování se a celistvosti. Slyším nespočet příběhů a vidím jejich bezradnost. Stačí mi dozvědět se jejich věk a když vysvětlím daný cyklus, kterým mí klienti prochází, vidím úlevu a rozzářené oči. „Tak nedělám nic špatně!“ Nikdo nás neučí o duševním vývoji a možnosti, jak s ním zacházet. Pak nemůžeme pomoci ani svým dětem, protože nechápeme jejich cykly, kterými procházíme od narození.

Jak často v životě řekneme: „To je ve hvězdách.“ Vše má svůj řád a důvod. Proč jste se narodili právě v ten daný čas? Víte o tom, že Sluneční znamení má v sobě tajemství, která má člověku pomoci, aby mohl překročit svá trápení a rozzářil svůj život? Přemýšleli jste o tom, kam jako lidstvo směřujeme? To vše naleznete v této knize, a ještě něco navíc.

Při objednávce nad 1300 Kč je dopravné a balné ZDARMA.

Dostupnost: Jen 33 skladem

uvod
Hmotnost 0.403 kg
Rozměry 15 × 1.7 × 21.2 cm

1 recenze Skryté životní cykly – kniha s podpisem autorky

  1. Hanka Víchová

    Knihu jsem si koupila na dovolenou, přečetla ji za dva dny 😉dobře se četla, pro mne zajímavá retrospektiva let minulých a pochopení, proč se události děly, můžu jen doporučit .

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vyber měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro